Știre importantă preluată din alte surse (Biziday).
Poliția norvegiană a informat că o explozie a avut loc la ambasada SUA din capitala Oslo, dar a declarat că nu au existat victime. Deflagrația s-a produs în jurul orei 1:00 dimineața, ora locală, a mai precizat departamentul de poliție din Oslo. ”Am stabilit că o explozie a lovit ambasada americană”, a declarat purtătorul de […]
Citește știrea completă pe Biziday
Norvegia. O explozia a avut loc la ambasada SUA din Oslo, sâmbătă noaptea, provocând… recenzie.